1-DIN DAB+radio med CD, Bluetooth, 3 linje ut og mye mer
CD receiver med digital radiomottager DAB/ DAB+, iPod/iPhone direkte kontroll og USB inngang.
Denne spilleren har langt minne for kjøretøy med hovedstrømbryter (meny-innstilling).
Få enkel tilgang til din digitale musikksamling via USB. Lytt til musikk fra minnepinnen, harddisken, iPod'en eller nyt det støyfrie mottaket og den gode lyden fra DAB radioen.
Viktigste funksjoner:
- DAB+
- Bluetooth handsfree og streaming
- AUX og USB i front
- CD
- 3 linjeutganger, 5 volt
- Justerbart fargevalg
- DAB-antenne inkludert
USB og AUX-innganger
Mottakeren spiller av alle brente CD'er , inkludert plater lastet med MP3 og WMA-filer. På frontpanelet er det også AUX-inngang som gjør det enkelt å koble til andre lydkilder som for eksempel en MP3 spiller.
iPod®
Har du en iPod® ? Du kan plugge spilleren direkte til USB-inngangen - og du får tilgang til spillelister, søke etter sanger, artister, album og mer - rett fra spilleren. Kenwood har gjort det enkelt med dedikerte "søk" og "tilbake"-knapper, samt andre praktiske verktøy. Du vet du har funnet din favoritt spor med en gang, takket være lyst og lett-lest fem-linjers fluorescerende display.
 | Kan radioen kobles til bilens originale rattknapper? Jada, det er mulig på de aller fleste biler. Det krever et multiadapter, og dette finner du ved å søke opp bilen på "Velg din bil" i menyen. Husk at du i tillegg til selve multiadapteret også trenger Kenwood Tilkoblingskabel . |
Bluetooth
Innebygget bluetooth handsfree. Dette betyr at du kan: la telefonen overalt i bilen eller i lomma og adresser blir automatisk tilgjengelig for å surfe og ringe. i tillegg kan du streame musikken fra mobilen til spilleren.
System Q EX (Preset & Manuell lydkontroll)
System QEX (Preset & Manuell lydkontroll) Denne utjevning system gjør at EQ kurven for å være forhåndsinnstilt i henhold til type musikk (Rock, Pops, Jazz, etc.). Høyttaleren matching er forhåndsinnstilt ifølge speaker type og Bass / Mid / Treble respons justeres ved manuell EQ justering, Q-kontroll og basen forlengelse kontroll. Tradisjonelle utjevning systemer benytter flere filtre med faste senter frekvenser og Q-faktorer (skarphet) over hele frekvensbåndet. Brukere justere nivåene av filtrene for å oppnå den ønskede lyd. Men som slike systemer krever mange filtre lydkvaliteten har ofte vært dårligere. For å håndtere dette problemet, har KENWOOD introduserte begrepet parametrisk equalizer, som brukeren kan velge frekvenser (poeng) som virkelig krever justeringer samt Q-faktorer (skarphet). I utgangspunktet er det bare bruker det samme antall filtre som antall frekvensbånd (lav, middels og høy band i forbindelse med en 3-bånds parametrisk equalizer), slik at det kan løse problemer forbundet med tradisjonelle utjevning systemer, inkludert dulling av lyd på grunn til tilstøtende frekvenser.
Et bredt spekter av farger er tilgjengelig ved hjelp Variable Colour belysning og display som lar deg tilpasse din CD-receiver til din smak. Denne funksjonen gjør det også lettere å matche CD-receiver til bilens interiør belysning farge.
Egenskaper
4x50W MOSFET
DAB+
TA (Traffic announcement, Traffic alarm)
NFC for enkel parring
Avtagbart frontpanel
Bluetooth HFP/A2DP innebygd (HFP V1.6 & A2DP (aptX))
iPod / iPhone kontroll
USB foran
13 bånds EQ
Multispråk meny og tekstvisning
3 Linjeutganger (5V)
1,5A for kjapp lading
2 telefoner tilkoblet
Valgfri farge
Langt minne
Inngang for multifunksjonsratt
Vindusantenne inkludert